DUNGEON SIEGE 3

.

Zahájení činnosti webu

Autor: SirTraged | Datum: 01.07.2011 01:00

Začaly nám prázdniny, doba plná volného času a většina z vás tento čast stráví u vody, venku či u vašeho PC pařením nějaké chutné gamesy. Je tomu pár dní co světlo světa spatřil, v pořadí již 3. díl hry Dungeon Siege. Jelikož se na české scéně nevyskytuje Fanstránka, která by se zabývala přínosem velkého množství informací i tomto dílu v češtině, tak jsme se rozholi se tohoto úkolu zhostit!

Na těchto stránkách se vám budeme snažit opět zprostředkovat ty nejpodstatnější informace ke hře, přinášet novinky o patchích, stejně jak tomu je na stránkách Sacred-city. Rovněž nabízet nově publikovaná videa či wallpapery, ale zároveň vám opět nabídnout možnost se zapojit do činnosti webu, at' už aktivně jakožto redaktoři či pasivnější (jednorázovou) cestou - vytvořením videa, zajímavého screenshotu, či prostou diskuzí, podporou webu i ostatních návštěvníků.
V pozdější době, by se zde mohlo objevit i fórum, pro přehlednější diskuze, než které skýtá shoutbox.

Doufám, že vám bude stránka ku prospěchu, naleznete zde, vše co jste hledali. Pokud něco schází, tak oceníme vaši iniciativu ve formě doplnění dané či chybné informace a to na příslušný email (viz. Redakce)

Myslím, že vše podstatné bylo již řečeno, tak tedy přeji příjemnou zábavu při paření, co nejvíce skalpů a at' se sem rádi vracíte :).

Komentáře ( 0 )

Přidej svůj komentář
   
Nick:
Text:
Napiš číslo dvanáct:
 

Copyright © 2018 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno. | Design & Code: Sir Traged