DUNGEON SIEGE 3

.

První patch již příští týden

Autor: SirTraged | Datum: 02.07.2011 16:18

Před malou chvílí jsem objevil na oficiálním blogu hry zmíňku o chystaném patchi, který by se mohl objevit již příští týden. Měl by přidat do nastavení možnost změny kláves + pohyb s postavou. Zde přikládám překlad článku spolu se screenem.

Menu

Po vydání Dungeon Siege III po celém světě, nás velmi zaneprázdnilo čtení vašich ohlasů - a naslouchali jsme! Lidé nejčastěji mluvili o dvou věcech pro PC verzi hry a právě ty vyjdou zdarma, během příštího týdne, na Steamu:

Klávesové zkratky: Nelíbí se vám některé nebo všechny ovládací prvky ve standardním nastavení kláves v DS3? Nebojte se! S novou záložkou v Nastavení, budete mít možnost přednastavit klávesy tak, jak vám nejlépe vyhovují. Každý ovládací prvek má dvě možnosti nastavení, takže pokud budete chtít mít jednu funkci řízenou dvěma různými klávesami, tak je to možné. (Např. někteří lidé, mají W a šipku nahoru nastavenou jako pohyb vpřed.)

Pohyb vlevo a vpravo: Kromě toho jsme přidali dva nové ovládací prvky, které umožňují pohyb doleva či doprava (myslím odstřelování.) Například, pokud byste raději klávesami A a D otáčeli svou postavou vlevo a vpravo respektive, místo otáčení kamerou, budete si to nyní moci rovněž nastavit.

I když je Dungeon Siege III již vydán, tak na hře stále pracujeme! Máme toho v plánu ještě opravdu hodně - zůstaňte na příjmu!

Zdroj: blog.obsidian.net

Komentáře ( 0 )

Přidej svůj komentář
   
Nick:
Text:
Napiš číslo dvanáct:
 

Copyright © 2018 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno. | Design & Code: Sir Traged