DUNGEON SIEGE 3

DUNGEON SIEGE 3 >> Herní postavy >> LUCAS MONTBARRON (STRÁŽCE)


Lucas MontabarronLucas Montbarron je synem bývalého velmistra Legie. Je posledním z respektované šlechtické linie. Vyrostl v sérii bezpečných úkrytů, vychováván rodinami loajálními památce jeho otce. Lucas nebude mít klid, dokud nebude znovu obnovena Legie, a očištěna čest jeho rodiny. Lucas se učil umění boje ve starověkém a smrtícím stylu Legie.

Lucas je zkušeným šermířem a zároveň mistr a dvojího bojového stylu. Může bojovat s mečem a štítem, což mu umožňuje rychle zaútočit, bránit se těžkým zraněním, a vyrušit a omráčit cíl. Když stojí proti přesile, bravurně ovládá masivní obouruční meč. Zatímco pomalejší švih je méně praktický pro boj jeden-na-jednoho, zde může zasáhnout více nepřátel a odrazit je, takže je to ideální zbraň pro kontrolu davu.

Video, představující tuto postavu si můžete shlédnou jak ve hře, tak i zde na stránkách v sekci VideaCopyright © 2018 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno. | Design & Code: Sir Traged