DUNGEON SIEGE 3

DUNGEON SIEGE 3 >> Herní postavy >> REINHART MANSKÝ (VĚDEC)


Reinhart ManskýReinhart Manský pochází z dlouhé řady čarodějů Legie. Strávil většinu svého života na kolegiu v Stonebridge, ponořen do studia a praxe magie. Reinhart je známý svým nekonvenčním myšlením a inovativními magickými technikami.

Jakožto učni tajemné magie, byla Reinhartova vůle pokřivena sílami vzniku a destrukce. Ačkoliv mu skýtá možnost útoku, jeho entropické kouzlo může vyhodit do vzduchu velkou oblast s život beroucí silou. Toto je ideální pro ničení zástupů nepřátel, tak dlouho, dokud je udrží v odstupu. Jeho energická magie je soustřeďována skrze tajemnou rukavici a kondenzátor. Tento smrtící přístroj vytváří pouhým pohybem ruky proudy energie, jež Reinhartovi umožňují rychle zneškodnit cíl v bezprostřední blízkosti.

Video, představující tuto postavu si můžete shlédnou jak ve hře, tak i zde na stránkách v sekci VideaCopyright © 2018 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno. | Design & Code: Sir Traged